KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 7639369
nr 763 9369
Gravyrer
2 st, kolorerade, 1700-tal, religiöst motiv, motivets mått: 29x19
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 4 juni 2012
kl 18:07:13
3/6 22:13:41
1.000 kr
4/6 13:36:15